Ooops, zdá se, že jsi bez internetu. Stránka je nyní v offline režimu.
+420 774 421 641
(po-pá 9:00-16:00)
košík 0
Tvůj košík zeje prázdnotou :(
prohlédni si tipy
Kategorie
Světy
Knižní série
Blog
Rádci
Knižní autoři
Herní rodiny
Kolekce
Postavy
Výrobci
Kalendář
Produkty jsme nenašli, ale mohlo by tě zajímat:

Kožený nátepník klasický

+1 další

Popis

  • skvělý doplněk ke kostýmu
  • k mání v několika barvách
  • vyrobeno v naší dílně
  • šířka nátepníku u zápěstí je 17cm

Nátepník navržený primárně jako doplněk kostýmu. Je vyroben z tenčí kůže (cca 2-3 mm silné), velikost je univerzální . Zavazuje se tkaničkou (součást zboží). Nátepníky vyrábíme v několika barvách.

Uvedená cena je za jeden nátepník.

Doporučujeme

Hodnocení

29

4,6 (29 hodnocení)

5 
66%
19
4 
28%
8
3 
7%
2
2 
0%
0
1 
0%
0
 napiš hodnocení

Jak fungují hodnocení?

Štěpán Z. 

Úžasný doplněk... Jakožto vedoucí na táboře jsem ho využil jako doplněk ke středověkému kostýmu. Jediná věc, která mi není úplně po chuti je šněrování, ale to nesnáším i u bot :D
Poslední měsíc a půl ho už nosím běžně v civilu a musím říct, že perfektně upoutává pozornost :) nejednou se mi stalo, že se se mnou někdo dal do řeči jen díky tomuto nátepníku. ;)

před 11 lety
5
Michaela P. 

Hezké, dobře sedící, univerzálně funkční. Velmi pěkný doplněk ke kostýmu, jen skutečně, jak je avizováno hned v úvodu, z relativně tenčí kůže. Je třeba počítat s tím, že se časem a pohybem deformují podle ruky.

před 12 lety
4
Jitka C. 

Nátepníky jsou moc pěkné. Perfektní pro někoho, kdo si nemůže dovolit drahý kostým, ale i tak chce vypadat dobře.

před 13 lety
4
Gabriela P. 

Dobrý nátepník za skvělou cenu. Jsem s ním absolutně spokojena.

před 11 lety
3
Alice M. 

Za super cenu super nátepníky. Dobře padnou a vypadají skvěle. Barva se maličko lišila od fotky na stránkách, ale nebyl problém vyměnit za barvu, kterou jsem si přála, takže jsem spokojená a doporučuji :)

před 10 lety
2
Šárka P. 

Nátepník je kvalitní, mám ho už přes rok a stále vypadá skoro jako nový.

před 5 lety
1
Radek Č. 

Nátepník je perfektním doplňkem a jsem sním naprosto spokojený. Jen koženou šňůrku jsem nahradil šňůrkou z textilie ve stejné barvě. Ale to je drobnost jež není podstatná. Jsem sním vážně spokojený

před 11 lety
1
Dominik B. 

Bomba nátepníky! Za tu cenu jsou bomba! Skvěle se utahují a výborně sedí na rukou! Dávám 5 hvězd!

před 16 lety
1
Vít K. 

Nápodobně, velikost mě překvapila, stejně tak tloušťka, nutno dodat, že bílé runy na černém nátepníku vypadají prostě úchvatně... také mne štve, že mi nátepníky drží jinak než by měly. Tkanička by, předpokládám, měla být dole, z vnitřní strany, ale mě se neustále přetáčí na bok...

před 18 lety
1
Veronika V. 

Klasický větší nátepník, na lukostřelbu zcela vyhovující nebo i na normální nošení.

před 9 měsíci
0

1 - 10 hodnocení z 29