Ooops, zdá se, že jsi bez internetu. Stránka je nyní v offline režimu.
+420 774 421 641
(po-pá 9:00-16:00)
košík 0
Tvůj košík zeje prázdnotou :(
prohlédni si tipy
Kategorie
Světy
Knižní série
Blog
Rádci
Knižní autoři
Herní rodiny
Kolekce
Postavy
Výrobci
Kalendář
Produkty jsme nenašli, ale mohlo by tě zajímat:

Popis

Černý čaj s podmanivou karamelovou příchutí.

Složení: pravý černý čaj, karamel, přírodní aroma.

Tip na přípravu

100 °C
cca 2,5 minuty
10g na 0,5l

V jakém balení vám Karamelový černý čaj dorazí? Přečtěte si více o tom, jak balíme čaje.

Detaily produktu

Země
Čína
Parametry
Čistá váha: 50 g
Kód produktu
7107

Doporučujeme

Hodnocení

28

4,5 (28 hodnocení)

5 
61%
17
4 
36%
10
3 
0%
0
2 
0%
0
1 
4%
1
 napiš hodnocení

Jak fungují hodnocení?

Martin K. 

Koupil jsem spíše pro přítelkyni, ale i já si občas dám. Karamelová klasika, tak jak má být... Ne že je v ní karamel cítit slabě. A pokud to tak někomu přijde, není nic snadnějšího, než si karamel na doslazování vyrobit, ostatně, takto se to v čajovnách podává. Tedy, chutná i čistý, ale pro většinu lidí bude asi nejlepší právě s karamelem a mlékem.

před 9 lety
1
Slavomír G. 

Príjemný čajík, ktorý hneď rozohreje sychravé jesenné dni.

před 9 měsíci
0
Petr K. 

Je to takové pohlazení, piju ho s cukrem a s mlékem.

před 11 měsíci
0
Lukáš Š. 

Musím na rovinu, říct že černý čaj moc nemusím, ale tenhle mi chutnal, když jsem si ho dělal překvapilo, mě že jsou v něm fakt kousky karamelu, bohužel se však nerozpustí celý a zůstává mi to v sítku.

před 1 rokem
0
Petr K. 

Dobrý čaj za slušnou cenu. Pro ty, co jim chutná černý čaj, tak doporučuji.

před 2 roky
0
Pavel K. 

Dobry caj. Karamel az tak necitim, ale chut je prijemna, nasladla a jemna

před 3 roky
0
Jana S. 

Pro nás zimní zahřívací klasika: velmi příjemně ovoněný čaj kupujeme opakovaně, pijeme s mlékem i bez. Lehounce nasládlý, což mi vyhovuje, protože čaje nikdy nesladím.

před 3 roky
0
Jiří K. 

Příjemná chuť černého čaje. Karamel úplně necítím, více mi připomíná černý čaj Irish cream, ale to bude asi na každém, co cítí. Jemný černý čaj. Baleno v uzavíratelném sáčku po 50g. Za rozumnou cenu dobrý čaj.

před 3 roky
0
Zuzana H. 

Za mě super. Bála jsem se, aby nebyl převoněný, ale je akorát. Nám moc chutná, nevýhodou je pak jen to, že rychle mizí...

Ale je dobrý i na druhé zalití

před 4 roky
0
Vladimír S. 

Tento mi vôbec ale že vôbec nechutí ale stráášne pekne vonia, rozmýšľam, že si z neho porobím vonné vrecúška a skryjem si ich v šatníku :)

Zatiaľ spokojnosť s takmer všetkými čajmi čo som tu kúpil, vždy sú voňavé a dobre namleté, záruku mávajú bežne viac než rok a balenie je za mňa top, jednoduché znovuuzatvárateľné vrecko ktoré viem potom ešte využiť

před 4 roky
0

1 - 10 hodnocení z 28