Ooops, zdá se, že jsi bez internetu. Stránka je nyní v offline režimu.
+420 774 421 641
(po-pá 9:00-16:00)
košík 0
Tvůj košík zeje prázdnotou :(
prohlédni si tipy
Kategorie
Světy
Knižní série
Blog
Rádci
Knižní autoři
Herní rodiny
Kolekce
Postavy
Výrobci
Kalendář
Produkty jsme nenašli, ale mohlo by tě zajímat:
+9 dalších

Popis

  • ruční výroba v naší dílně
  • pravá hovězí kůže
  • rozměry cca 20 x 16 cm

Taštice určená k zavěšení na opasek zhotovená z kvalitní hovězí kůže. Je vhodná k nošení předmětů nejen na bitvách, larpech či historických akcích.

Doporučujeme

Hodnocení

12

5 (12 hodnocení)

5 
100%
12
4 
0%
0
3 
0%
0
2 
0%
0
1 
0%
0
 napiš hodnocení

Jak fungují hodnocení?

Martin S. 

Dostal jsem jako dárek. Spoustu místa, dobře vymyšlené zapínání, pevná kůže. Trošku jsem si ji vylepšil králičím lemem zakoupeným na tomto obchodu.

před 3 roky
1
Miroslav B. 

Hodí se skvěle ke kostýmu, dobře zpracovaná

před 4 roky
1
Hana (. 

Krásný doplněk ke kostýmu

před 4 roky
1
Mojmír K. 

Nádherně vyrobená, krásná hovězí kuže, vleze se do ní spousta věcí, určitě stojí za to si připlatit...

před 6 lety
1
Jakub 3. 

Dávám nejvyšší hodnocení, taška je perfektní. Hruba kůže s pěkným vzorem za mě 100%

před 7 lety
1
Kateřina M. 

Tohle je vážně bomba! Upgradovala jsem taštici na cosplay Yennefer. Jsem spokojená :-)

před 7 lety
1
Kristýna P. 

Krasna, dobre se nosi. Jen me prekvapila zadni cast z dost tvrde kuze, cekala jsem stejnu jako je vpredu. Ale nicemu to nevadi, vejde se do ni dost veci a s kostymem vypada skvele. Obcas ji nosim i mimo akce, vzdy sklidi uspech.

před 11 lety
1
Martina H. 

Slyšel jsem, že je vyrobená podle české předlohy. Vypadá opravdu pěkně a i barva je jedinečná.

před 16 lety
1
Kristýna P. 

Moc hezká taštice... vejde se do ní hodně věcí, ani nacpaná nevypadá špatně. Ta moje nevypadá přesně jako na obrázku, ale to nevadí... je to, jako kdybych si koupila originál. Kůže je dostatečně tvrdá a pevná, dá se s ní ale i tak docela dobře manipulovat. Zapínání je dobré, i když by mi nevadil větší knoflík... čistě pro to, že by se mi lépe držel v prstech.

před 17 lety
1
Vojtěch K. 

Skvělá, prostorná taštice... vypadá skvěle, i zapínání je efektní...

před 17 lety
1

1 - 10 hodnocení z 12