Ooops, zdá se, že jsi bez internetu. Stránka je nyní v offline režimu.
+420 774 421 641
(po-pá 9:00-16:00)
košík 0
Tvůj košík zeje prázdnotou :(
prohlédni si tipy
Kategorie
Světy
Knižní série
Blog
Rádci
Knižní autoři
Herní rodiny
Kolekce
Postavy
Výrobci
Kalendář
Produkty jsme nenašli, ale mohlo by tě zajímat:

Plášť jednoduchý - černý

+-2 další

Popis

  • ručně ušito v naší dílně
  • k mání ve čtyřech velikostech
  • kvalitní pevný materiál
  • prostorná kapuce

Náš "jednoduchý" plášť má základní půlkolový střih, je ušit z pevné bavlněné látky a pod krkem se zavazuje na šňůrku. Plášť má praktickou kapuci, která tě ochrání před deštěm či větrem. Tento plášť je skvělým doplňkem k takřka každému fantasy kostýmu, hodí se na LARP, dřevárny, divadlo, karneval.

Plášť je k mání je ve čtyřech velikostech!

Pokud si chceš přečíst více o použitém materiálu, mrkni zde: popis materiálů

Možnost jiné barvy

Na přání ti můžeme ušít produkt z kterékoliv nabízené barevné varianty bez příplatku – stačí uvést jméno barvy ze vzorníku do poznámky tvojí objednávky.

Obrázek

S M L XL
Délka 100 cm 110 cm 120 cm 130 cm
  • Neunikne nám ani cenťák! Uvedené míry oblečení jsme pro tebe zkontrolovali.
  • Šířku hrudníku měříme pod rukávy, délku od ramene.

Doporučujeme

Hodnocení

98

4,9 (98 hodnocení)

5 
91%
89
4 
8%
8
3 
1%
1
2 
0%
0
1 
0%
0
 napiš hodnocení

Jak fungují hodnocení?

Iva P. 

Plášť mám už 6 let a stále slouží dobře a v dešti a větru zahřeje. Zvolila jsem velikost L na výšku 173 cm, příště bych asi vybrala větší, aby mi sahal až na zem.

před 10 lety
6
Jiří S. 

Mám velikost L a jsem s ní plně spokojen. Venku s ním není zima, příjemný materiál a snadno a pohodlně se v něm člověk pohybuje. Neopotřebovává se a dobře se pere, jediná potíž je, aby dobře uschnul zabere skoro celý sušák.

před 10 lety
3
Anonym 

Velmi doporučuji, plášť je kvalitní, hřeje, je pohodlný, délkou akorát, dokonce je i příjemný. Fotil jsme s ním v -3°C a vůbec mi nebyla zima.

před 10 lety
3
Martin D. 

Je naprosto suprovej - no asi až moc, nekdo mi ho ukrad :D Doporučuji!

před 9 lety
2
Jakub M. 

Stylový černý plášt, jenž se hodí ke každému kostýmu. Kápě je velice hluboká, takže spadá až přes čelo, takže dobře skryje obličej. Cena je naprosto úžasná!

před 10 lety
2
Terezie M. 

Plášť je kvalitně ušitý z pevného materiálu, který dobře splývá. Do hluboké kapuce se dobře skryje obličej. Pokud s ním jdete ve tmě nebo za šera, tak vás je jen málo vidět - skvělé na noční hry. Plášť mám už přes rok a nebyl žádný problém. Celé léto jsem s ním prochodila po lesích a nikde se mi neroztrhl. Není na velký slejvák, ale před letní sprškou skvěle ochrání. I v zimě dobře hřeje a dá se do něj dobře zachumlat. Já jsem si do něj ještě dodělala prostřihy na ruce, abych mohla být schovaná v teple a zároveň dobře manipulovat. Chodím s ním normálně po městě a už jsem si zvykla na divné pohledy, které se na mě dívají - je to poměrně vtipné :-) Pokud chcete jednoduchý plášť, je toto ta nejlepší volba (třeba než si pořídíte lepší).

před 10 lety
2
Anonym 

Mám 160cm, objednala jsem si velikost M a mám ho skoro až na zem. Kvalitní látka, jsem spokojená. Doporučuji.

před 10 lety
2
Ondřej Z. 

Výborný, kapuce tak akorát, ale jen mě překvapila délka, jelikož jsem čekal, že bude delší, ale jinak super, doporučuji !

před 10 lety
2
Jakub D. 

Plášť mam už skoro dva roky je příjemný na dotek. Po chvilce nošení krasně hřeje. Střih i délka sedí dobře, jen šňůrky na zavazovaní by mohly být kratší, ale to je podle mě nejmenší problém.

před 11 lety
2
Dana V. 

S pláštěm jsem velice spokojená,za nízkou cenu kvalitní materiál, při mé výšce 160cm je dlouhý skoro ke kotníkům, což je výborné a šířka je taky super. Našila jsem si knoflík ke krku na zapínání místo tkaniček a plášť je dokonalý. Doporucuji!!!

před 7 lety
1

1 - 10 hodnocení z 98