Ooops, zdá se, že jsi bez internetu. Stránka je nyní v offline režimu.
+420 774 421 641
(po-pá 9:00-16:00)
košík 0
Tvůj košík zeje prázdnotou :(
prohlédni si tipy
Kategorie
Světy
Knižní série
Blog
Rádci
Knižní autoři
Herní rodiny
Kolekce
Postavy
Výrobci
Kalendář
Produkty jsme nenašli, ale mohlo by tě zajímat:
+-2 další

Popis

Cínový náramek s krouceným vzorem, na koncích zdobený beraními hlavami. Momentálně dostupný v barvě starostříbra.

Obvod náramku je zhruba 20 cm.

Detaily produktu

Materiál
Cín
Parametry
Váha: 28 g
Kód produktu
1321
Zařazeno v kategoriích

Doporučujeme

Hodnocení

13

4,3 (13 hodnocení)

5 
46%
6
4 
38%
5
3 
15%
2
2 
0%
0
1 
0%
0
 napiš hodnocení

Jak fungují hodnocení?

Michaela P. 

Náramek je pěkně zpracovaný ale je celkem vertikálně plochý a nenosí se dlouhodobě zrovna nejlépe. Každopádně na focení nebo krátce na doplnění kostýmu na akci v pořádku. Za tu cenu se lepší nenajde. :)

před 2 roky
0
Pavel V. 

Náramek je pěkně provedený. Perfektně sedí na ruce a barva je taky pěkná. :)

před 5 lety
0
Jiří Č. 

Je to super, ale když si s tím budete dlouho hrát, tak to zlomíte.

před 6 lety
0
Ivan C. 

dobrý náramek trochu se bojím ošoupání či vyblednutí ale je nádherný za mě like

před 8 lety
0
Hana S. 

Jsem spokojená. Trošku jsem se bála, jak vlastně bude vypadat a velikosti, ale vypadá dobře a co se týče velikosti...jde jednoduše zmenšit. Jediné co bych vytkla je, že každá hlava je jiná.

před 9 lety
0
David C. 

Náramek nosím denně už asi půl roku a za celou dobu se nezkroutil, neodpadlo z něj nic (jako tomu bývá u jiných) a i v zimě,během změn teplot,vydržel pohromadě. Jediné,co bych vytkl jsou asymetrické profily hlav (jedna má oko,druhá ne),ale to je spíše nemoc z povolání. Jistě není prokletý,jak paní žertovala.

před 9 lety
0
Lukáš T. 

Velmi stylový doplněk. Je pravda, že lidem s užším zápěstím nebude zřejmě sedět jak by měl, ale pokud je člověk alespoň trochu šikovný, není to žádný problém.

před 10 lety
0
Jiří M. 

Tak trochu jsem doufal v bronz, nakonec přišlo starostříbro ale já jsem i tak spokojený. Náramek je celkem hezky zpracovaný, dá se trochu roztáhnout i stáhnout a na ruce dobře drží. Hlavy se sice trošku zařezávají do kůže, ale časem si člověk zvykne a teď si toho nevšímám :D Shrnuto a podtrženo, za tu cenu pěkný výrobek (jak už je u Fantasyobchodu zvykem ;) ).

před 11 lety
0
Jan D. 

Náramek příjemně potěšil,doporučuji pro jedince s větším zápěstím ale produkt se dá podle potřeby zvětšit či zmenšit ale doporučuji ne moc velkou silou,za tuto cenu vážně pěkný kousek.

před 11 lety
0
Jan O. 

Náramek je pěkně zpracovaný, jen barva se krapet liší od originálního obrázku. Doporučuji spíše pro jedince s větším zápěstím :))

před 11 lety
0

1 - 10 hodnocení z 13