Ooops, zdá se, že jsi bez internetu. Stránka je nyní v offline režimu.
+420 774 421 641
(po-pá 9:00-16:00)
košík 0
Tvůj košík zeje prázdnotou :(
prohlédni si tipy
Kategorie
Světy
Knižní série
Blog
Rádci
Knižní autoři
Herní rodiny
Kolekce
Postavy
Výrobci
Kalendář
Produkty jsme nenašli, ale mohlo by tě zajímat:

Popis

  • Uhlíková ocel drží ostří
  • Ručně kovaná čepel s patinou
  • Kožené pouzdro v ceně

Kvalitní ručně kovaný nůž s pevným koženým pouzdrem. Má elegantní tvar a skvěle padne do ruky. Uhlíková ocel sice vyžaduje trochu tvé péče, odvděčí se ti ale extrémní ostrostí. Stačí ji po použití otřít, udržovat nůž suchý a občas potřít olejem.

  • délka nože: 22 cm
  • délka čepele: 10 cm

Upozornění: výrobek není opatřen potravinářskými atesty - jedná se o historickou repliku vyráběnou v malém množství, získání podobného atestu by se citelně projevilo na konečné ceně výrobku.

Doporučujeme

Hodnocení

15

4,6 (15 hodnocení)

5 
60%
9
4 
40%
6
3 
0%
0
2 
0%
0
1 
0%
0
 napiš hodnocení

Jak fungují hodnocení?

Martina B. 

Opravdu nádherný nožík za dobrou cenu. Je akorát tak velký, aby dobře padl do ruky, po naostření se s ním dobře pracuje. Pouzdro je tak akorát, nůž v něm krásně sedí a ani se nehne. A hlavně - je to naprosto úžasný doplněk kostýmu, každý mi ho chválí :)

před 13 lety
2
Jan S. 

Musím říct že je to krásná práce, suprově totiž sedí v ruce. Jediný co mi vadí je, že jde trochu ztuha zandat a vyndat, ale zase navypadne.

před 9 lety
1
Peter H. 

Verné, kované, krásne nože v krásnom koženom púzdre, ktoré nosím pod nátepníkmi alebo v topánkach. Našiel som len jeden zápor a to že ich bolo treba nabrúsiť. Škoda, že jedno púzdro som dostal čierne a druhé hnedé, ale to mi až tak nevadí. Skôr to brúsenie zabralo dosť času.

před 10 lety
1
Barbora N. 
  • Dobře vypadá a vydrží dlouho ostrý.
  • Nedrží se moc dobře.
před 1 rokem
0
Martin S. 

Krásně zpracovaný nůž... ale jako u několika dalších výrobků z kovu černé barvy - i tento neskutečně pouští černou barvu a je docela mastný na omak

před 4 roky
0
Ondřej Č. 

Krásně padne do ruky a po nabroušení je to skvělý pomocník ke každému táborovému jídlu.

  • Nádherné a praktické pouzdro.
před 4 roky
0
Vlastimil K. 

Nůž vypadá velice dobře, ale jak už bylo psáno jinde, je zapotřebí ho nabrousit.

před 5 lety
0
Štěpán J. 

Velice hezky provedený nůž, jde vydět že je z kvalitního materiálu takže něco vydržjí. Pouzdro je taky fajn i když žádný luxus. Jediná nevýhoda je že nůž přišel tupý (a když říkám tupý tak myslím hodně tupý) ale po nabroušení by mělo být všechno v pořádku.

před 5 lety
0
Kateřina J. 

Moc pěkný a zároveň praktický doplněk mého kostýmu. Nění co vytknout.

před 7 lety
0
Hana P. 

nůž krásný ale pouzdro moc úzké , pár nití se při zandavání přeřízlo.

před 7 lety
0

1 - 10 hodnocení z 15