Ooops, zdá se, že jsi bez internetu. Stránka je nyní v offline režimu.
+420 774 421 641
(po-pá 9:00-16:00)
košík 0
Tvůj košík zeje prázdnotou :(
prohlédni si tipy
Kategorie
Světy
Knižní série
Blog
Rádci
Knižní autoři
Herní rodiny
Kolekce
Postavy
Výrobci
Kalendář
Produkty jsme nenašli, ale mohlo by tě zajímat:

Bavlněné kalhoty zúžené - černé

+1 další

Popis

  • kvalitní bavlna 100% (kepr)
  • ušito v naší krejčovské dílně
  • k mání ve čtyřech velikostech
  • dvě kapsy

Konečně pohodlné kalhoty pro každou příležitost! Stylové černé kalhoty se širokým pasem jsou ušité z prvotřídní bavlny. Díky kvalitnímu materiálu se v nich budeš vždy cítit příjemně po náročném dni na poli i na bojišti. Zúžené nohavice si můžeš šněrováním utáhnout tak, aby ti perfektně seděly. Navíc mají kalhoty dvě prostorné kapsy.

Díky jejich charakteristickému vzhledu poslouží jako skvělý základ historického nebo fantasy kostýmu. Využijete je tak na dřevárnu, fantasy LARP i historický jarmark.

Vytvoř si perfektní kostým a pořiď si ke kalhotám i koženou vestu z naší nabídky. Blíží se zima? Radši nic neriskuj a zabalte se do elegantního pláště.

Pokud si chceš přečíst více o použitém materiálu, mrkni zde: popis materiálů

Možnost jiné barvy

Na přání ti můžeme ušít produkt z kterékoliv nabízené barevné varianty bez příplatku – stačí uvést jméno barvy ze vzorníku do poznámky tvojí objednávky.

Obrázek

S M L XL
šíře - pas 53 cm 60 cm 64 cm 66 cm
šíře - boky 59 cm 63 cm 68 cm 70 cm
Délka 109 cm 112 cm 115 cm 118 cm
  • Neunikne nám ani cenťák! Uvedené míry oblečení jsme pro tebe zkontrolovali.
  • Šířku hrudníku měříme pod rukávy, délku od ramene.

Doporučujeme

Hodnocení

28

4,9 (28 hodnocení)

5 
93%
26
4 
7%
2
3 
0%
0
2 
0%
0
1 
0%
0
 napiš hodnocení

Jak fungují hodnocení?

Tomáš L. 

Absolutně nejpohodlnější kalhoty co jsem kdy měl na sobě.. Nosím je pořád a všude a nemůžu si je vynachválit.
Už jsem si koupil třetí a brzo budu kupovat další, ale přeci jen je jedna věc kterou bych asi vytknul. A to je tkanička kolem pasu. Vydrží tak maximálně rok a pak se začne při zavazování trhat + je extrémně snadný na ní udělat uzel, který se pak docela těžko zase rozvazuje.. Nevím jestli mám tenhle problém jenom já, ale prosím tým fantasyobchodu aby zkusili promyslet nějakou alternativu :)
Provázky kolem nohou bych určitě nechal jaký jsou.. Ty vypadají hezky a jelikož je není třeba furt rozvazovat a zavazovat, tak i vydrží.

imago:

Děkujeme za Vaše podnětné hodnocení, na jehož základě jsme u produktu vyměnili šňůrku v pase za pevný tkaloun, který jistě bude praktický k zavazování.

před 5 lety
3
Prokop H. 

Super věc, doplněk se kterým si musíte dávat záležet s vázáním, ale jinak nemá chybu. Bohužel do nich ještě musím dorůst...

před 10 lety
2
Ondřej Č. 

Krásné kalhoty, jen velikostně je to nevyvážené .. délkově menší než M mít nemůžu, ale v pase mi je i to M šíleně volné a to mám normální postavu 183/84.

před 4 roky
1
MIchael B. 

Bratr si je koupil a hodnotí: Mam velikost M a i tak je mi to pohodlně volný. :)

5/5 za skvělou práci, už se těší, až si kalhoty vezme do šermířských akcí.

Za mě já doufám, že se Fantasy Obchod (Imago) taky opře do Larpových věcí a začne třeba tvořit i měkčené larpové katany, nebo další zajímavé věci, které nikdo nemá. Fakt si myslím, že se obchod rozjel hodně moc kupředu a taky mu fandím. Proto budu rád, když v budoucnu bude ještě víc a víc fantasy nabídek. :)

před 4 roky
1
J H. 

Přidávám se k ostatním, tyhle kalhoty jsou opravdu extrémně pohodlné. Možná i překonám to, že jsou na běžné nošení celkem výstřední, a budu je občas nosit i normálně.
Materiál se zdá být pevný, je to taková střední gramáž, myslím, že bude i celkem dobře prodyšný.
Jsem muž 185 cm kolem 88kg, takže trochu silnější průměrná postava, a velikost M mi naprosto stačí. Zboží mám teprve den, takže trvanlivost hodnotit nebudu, ale zatím nevidím nic co by mohlo být zřejmým kamenem úrazu.

před 4 roky
1
Pavol K. 

nohavice sa dobre dopĺňajú s hnedými ovinovačkami.
Dobre sedia. Spokojnosť.

před 5 lety
1
Maria B. 

Jsou mi malinko větší, ale dá se to zamaskovat (bral jsem Sko). Překvapily mě kapsy, oceňuji hodně! Hodně hezký střih, líbí se mi to zavazování vespod!

před 5 lety
1
Róbert Č. 

Príjemné na nosenie a veľmi pohodlné, pekný strih, cena zodpovedá kvalite, odporúčam výber menšej veľkosti.

před 6 lety
1
David M. 

Postavou jsem naprosté vyžle, i na nejmenší velikosti jsou opravdu velmi široké.
Nemám moc v oblibě zavazování na šňůrku, takže jsem přišil poutka na pásek a poté naprostá spokojenost.
Volnost pohybu oceníte zejména pokud děláte šerm či hodláte v kalhotách běhat.

před 7 lety
1
Tomáš S. 

Super ! ale jak už bylo řečeno jsou opravdu velké i nejmenší velikost

před 8 lety
1

1 - 10 hodnocení z 28