Ooops, zdá se, že jsi bez internetu. Stránka je nyní v offline režimu.
+420 774 421 641
(po-pá 9:00-16:00)
košík 0
Tvůj košík zeje prázdnotou :(
prohlédni si tipy
Kategorie
Světy
Knižní série
Blog
Rádci
Knižní autoři
Herní rodiny
Kolekce
Postavy
Výrobci
Kalendář
Produkty jsme nenašli, ale mohlo by tě zajímat:

Indiánské léto

Popis

Lahodný ovocný čaj s okouzlující kombinací sušených borůvek a ovoce s nádechem smetany. Čaj chutná skvěle teplý i vychlazený.

Složení: květy ibišku, borůvky, hroznové víno, bezinky, černý rybíz

Tip na přípravu

100 °C
8 - 10 minut
10g na 0,5l

V jakém balení vám Indiánské léto dorazí? Přečtěte si více o tom, jak balíme čaje.

Detaily produktu

Země
Česká republika
Parametry
Čistá váha: 50 g
Kód produktu
7106

Doporučujeme

Hodnocení

42

4,9 (42 hodnocení)

5 
90%
38
4 
10%
4
3 
0%
0
2 
0%
0
1 
0%
0
 napiš hodnocení

Jak fungují hodnocení?

Jiří R.  zlatý recenzent

Naprostá klasika mezi ovocnými "čaji". Naše děti Indiánské léto zbožňují :)

před 7 měsíci
0
Michaela K. 

Veľmi chutný trošku kyselkavý ovocný čajík. Mám na neho krásne spomienky, pretože sme ho popíjali s manželom pri hraní Gloomhaven.

před 1 rokem
0
Lukáš Š. 

Chuť je, skvělá zatím jeden z nejlepších co jsem pil.

před 1 rokem
0
Anonym 

S tímto čajem jsem velice spokojen,krásně voní a chutná. Určitě budu zase objednávat.

před 2 roky
0
Tereza P. 

Čaj má příjemnou chuť a pěkně voní

před 2 roky
0
Veronika Ž. 

Za tu cenu skvělá koupě. Velmi příjemná ovocná vůně a chuť. Mohu doporučit.

před 2 roky
0
Jana S. 

Dobrý ovocný čaj, který mi chutná i studený. Trochu nakyslý sice, ale krásná barva a vůně.

před 3 roky
0
Ondřej Č. 

Skvělý ovocný čaj, krásně voní, může se zdát trochu trpký, ale s přidáním medu je ideální.

před 3 roky
0
Petr P. 

Čaj má dobré aroma krásně voní

před 3 roky
0
Monika P. 

Nejlepší nečajový čaj, který jsem kdy pila. Kdysi jsem ho dostala jako dárek k nákupu a potom zjistila, že ta tekutá dokonalost je právě tohle Indiánské léto. Čaj je perfektní teplý i studený, má výraznou ovocnou chuť a je v něm hodně prominentní ibišek, takže jeho nakyslost v létě krásně osvěží. Navíc nádherně voní a připomíná mi léto v čajovně, kde jsme podobnou směs pili celé dny. K dokonalosti chybí už jen vodní dýmka a hamaka.

před 3 roky
0

1 - 10 hodnocení z 42