Ooops, zdá se, že jsi bez internetu. Stránka je nyní v offline režimu.
+420 774 421 641
(po-pá 9:00-16:00)
košík 0
Tvůj košík zeje prázdnotou :(
prohlédni si tipy
Kategorie
Světy
Knižní série
Blog
Rádci
Knižní autoři
Herní rodiny
Kolekce
Postavy
Výrobci
Kalendář
Produkty jsme nenašli, ale mohlo by tě zajímat:

Figurka Bojovník I

+-2 další

Popis

Nádherně vyvedená figurka určená ke ztvárnění postavy při soubojích v hrách na hrdiny (kupříkladu v Dračím doupěti se pro rozšířený soubojový systém užívá znázornění postav na hexovém papíře).
Figurka je nekompletovaná.

Detaily produktu

Parametry
Váha: 16 g
Kód produktu
473

Doporučujeme

Hodnocení

10

4,2 (10 hodnocení)

5 
40%
4
4 
40%
4
3 
20%
2
2 
0%
0
1 
0%
0
 napiš hodnocení

Jak fungují hodnocení?

Jirka K. 

Krásně odléváný šermíř se štítem :) Určitě se bude vyjímat na výstavce.

před 2 roky
0
Vojtěch S. 

Figurka se trochu hrbí, navíc vůbec nedrží kolmo ve stojánku. Bude potřeba si s ní hodně vyhrát. Jak je vidět z předchozích recenzí, tak to ale stojí za to.

před 3 roky
0
Karolína B. 

Skvělý doplněk k hraní Dnd.

před 4 roky
0
Jakub N. 

Figurka je cínová a bylo potřeba začistit mold linky.
Jinak spokojenost. Oproti plastovým je fajn cítit tu větší váhu figurky při hraní.

před 4 roky
0
Pavel H. 

Při troše snahy se z toho dá udělat pěkná figurka, malovat oči bych ale doporučoval jen trpělivým jedincům :-)

před 5 lety
0
Johana S. 

Figurka je pěkně zpracovaná, je třeba jí přilepit štít. V podstavci sice drží dobře, ale i ten jsme přilepili.
Výborně se hodí pro vojáky na hradech nebo v bitvě. Meč byl mírně ohnutý, ale dá se jednoduše narovnat.

před 5 lety
0
Michal K. 

Další z pěkných figurek. POZOR štít se musí přilepit a v podstavci nedrží.

před 5 lety
0
Martin K. 

Pěkná cínová figurka válečníka, šermíře či rytíře v plátové zbroji. Je poměrně detailní. Pro zkompletování je nutné přilepit štít a vyrovnat meč může být trochu oříšek ale jinak je figurka jasným přírustkem do jakékoliv družiny.

před 6 lety
0
Kvído K. 

Meč byl trochu ohnutý a rysy nejsou tak pěkné jako na fotce, ale jinak v pohodě.

před 10 lety
0
Anonym 

Další z pěkných figurek. POZOR štít se musí přilepit a v podstavci nedrží.

před 11 lety
0

1 - 10 hodnocení z 10