Ooops, zdá se, že jsi bez internetu. Stránka je nyní v offline režimu.
+420 774 421 641
(po-pá 9:00-16:00)
košík 0
Tvůj košík zeje prázdnotou :(
prohlédni si tipy
Kategorie
Světy
Knižní série
Blog
Rádci
Knižní autoři
Herní rodiny
Kolekce
Postavy
Výrobci
Kalendář
Produkty jsme nenašli, ale mohlo by tě zajímat:

Medovina - Ohnivý drak 0,75 l

Alternativní produkty

Popis

Ostrá medovina ochucená květem ibišku. Pozor, má vskutku dračí sílu!

Objem: 0,75 l
Obsah alkoholu: 10%

Upozornění: alkohol prodáváme pouze zákazníkům zletilým, to jest od osmnácti let věku.

Detaily produktu

Parametry
Objem: 0,75 l
Kód produktu
6301

Doporučujeme

Hodnocení

9

4,6 (9 hodnocení)

5 
78%
7
4 
0%
0
3 
22%
2
2 
0%
0
1 
0%
0

Jak fungují hodnocení?

Štefan B. 

Uff... Ten názov je oprávnený :-) Medovina je pikantná, takže nebude asi pre každého. Ale vypila sa do poslednej kvapky a fľaška s krásnou etiketou sa vystavila na poličke.

před 10 lety
1
Matyáš R. 

To jméno je opravdu zasloužené, nic pro ty, kteří čekají běžnou medovidu, spíše pro fajnšmekry

před 3 roky
0
Eliška D. 

Vypadá nádherně, barva vypadá zakeřněji ale určitě bude výborná

před 5 lety
0
Jakub Z. 

Dračí dech pálí, je tam chilli ! Za mě mi ta medovina přišla hodně netypická. Doporučuji někomu, kdo chce vyzkoušet něco netradičního. Ten pálivý ocas je cítit a upřímně k medovině se mi to příliš nehodí.

před 5 lety
0
Stanislav K. 

Chvílema jsem měl pocit že začnu chrlit oheń. To po pár panácí přešlo a po chvíli zvykání na chut´ jsem to pil jako kdyby to pálení tam nebylo.

před 6 lety
0
Michael B. 

Tato medovina je opravdu pro milovníky chilli. Na dlouhé zimní večery a na zahřátí doporučuji.

před 6 lety
0
Jakub P. 

Tato medovina mi přišla včera. Medovina je výborná, vychlazená pálí méně aspoň já to tak cítím. Má zvláštní ale za to luxusní chuť pálit začne až po 2 sekundách :) cítím se jako kdybych vypil dračí oheň :). Určitě doporučuju každému, hlavně těm co mají rádi ostré a pikantní. Barva se mi moc líbí a i etiketa. Zdá se mi že je sladší než Bojarská medovina, každopádně na tuto medovinu jen tak nezapomenete :)

před 7 lety
0
Jan L. 

Rozhodně doporučuji - pokud né kvůli chuti tak pro jedinečný zážitek. Šok a zmatení při prvním ochutnání postupně propálí chuť samotné medoviny - po čtyřech doušcích si na chuť začnete zvykat.

Ideálně doporučím sdílet v kruhu přátel - vzájemné "hecování" Vás přinutí pít dokud už medovina nebude jen pálit ale i chutnat.

před 7 lety
0
Martin J. 

Medovina s opravdu zvláštní chutí, pokud máte rádi nápoje s příchuti jakoby chili/zázvor tak si přidejte dvě hvězdičky nahoru. Buď ji nenávidíte, nebo milujete :-)

před 9 lety
0

1 - 9 hodnocení z 9